Start arrow referencje
referencje

Dotychczas zrealizowane projekty 

Przykładamy dużą uwagę do zadowolenia naszuch klientów i jesteśmy dumni ze współpracy nad najważniejszymi realicacjami w regionie. Nasi kontrahenci cenią sobie wysoką jakość oraz krótkie terminy wykonania projektów oraz zatwierdzeń.Inwentaryzacja oraz aktualizacja oznakowania na DK 40 i DK 45

Na zlecenie katowickiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprojektowaliśmy docelową organizację ruchu oraz informację drogowskazową na drogach krajowych nr 40 i 45 w zakresie dróg administrowanych przez oddział w Katowicach Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. na terenie Województwa Śląskiego.

W zakres opracowania wchodziła inwentaryzacja istniejącego oznakowania poziomego, pionowego oraz informacji drogowskazowej oraz jej i dostosowanie do wytycznych zarządcy drogi, rejonów dróg krajowych oraz do nowego schematu oznakowania kierunkowego dla dróg krajowych. Prace w zakresie korekty oznakowania drogowskazowego szczególności dotyczyły dróg położonych w obrębie miasta Racibórz.

 
Remont pięciu obiektów mostowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 931

Działając dla wykonawcy robót, SBL Żelbet sp. z o.o.,  projektujemy organizację ruchu wraz z objazdami na czas remontu 5 obiektów mostowych w ciągu drogi wojewódzkiej nr 931 Bieruń - Pszczyna. Projekt zakłada  realizację prac w trzech etapach, dla których zaproponowano odrębne objazdy dla samochodów osobowych i komunikacji zbiorowej drogami wojewódzkimi oraz powiatowymi, a dla samochodów ciężarowych, drogami krajowymi. 

 
Budowa północno-wschodniej obwodnicy Bielska - Białej

Działając dla wykonawców robót, Mosty Łódź oraz Intercor Zawiercie, projektujemy organizacje ruchu związane z budową północno-wschodniej obwodnicy Bielska-Białej w ciągu byłej drogi krajowej nr 52. Prace dotyczą organizacji ruchu pod wiaduktem węzła Komorowice oraz na ul. Niepodległości w rejonie ul. Daszyńskiego.

 
Budowa przyłącza gazu do budynku biurowego przy ul. Żelaznej w Chorzowie

Na zlecenie Introl S.A.  zaprojektowaliśmy organizacje ruchu na czas budowy przyłączy gazu oraz wody do budynku zlokalizowanego w Chorzowie przy ul. Żelaznej. Projekt powstał w oparciu o dostarczone przez inwestora wytyczne i materiały w trzech wariantach dla różnego planowanego przebiegu instalacji, przy czym na każdym etapie podstawowym założeniem było wykonanie całości prac bez zakłóceń w ruchu kołowym i pieszym.

 

 
Remont drogi krajowej nr 69 - odcinek Przybędza - Milówka

Działając na zlecenie Eurovia Polska S.A.  przygotowujemy projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas remontu drogi krajowej nr 69 na odcinku Przybędza - Milówka. Remont zostanie w całosci przeprowadzony pod ruchem z wykorzystaniem rozwiązań dla ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną, także z sygnalizacją dla wlotów bocznych. Początek robót przewidziano na drugą połowę sierpnia 2008.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 33