Start arrow referencje
referencje

Dotychczas zrealizowane projekty 

Przykładamy dużą uwagę do zadowolenia naszuch klientów i jesteśmy dumni ze współpracy nad najważniejszymi realicacjami w regionie. Nasi kontrahenci cenią sobie wysoką jakość oraz krótkie terminy wykonania projektów oraz zatwierdzeń.Objazd na czas remontu wiaduktu w ciągu drogi DW 933 w Pszczynie

W związku z planowaną przebudową wiaduktu w ciagu ul. Bielskiej na drodze wojewódzkiej nr 933 w Pszczynie, zaprojektowaliśmy dwa objazdy drogami krajowymi oraz lokalnymi. Jako kompromis między długością tras objazdowych i minimalizacją utrudnień w ruchu zwiazanych z nadmiernym natężeniem ruchu przewidziano objazd drogami krajowymi nr 1, S-1, 44, 81 dla pojazdów ciężarowych oraz objazd lokalny drogami powiatowymi, dla mieszkańców oraz ruchu lokalnego. Projekt wykonano na zlecenie TM-VIA Projekty - Wykonawstwo.

 
Organizacja ruchu na czas remotu łącznicy węzła "Mysłowice"

Działając we współpracy z TM-VIA Projekty - Wykonawstwo, zrealizowaliśmy projekt zastępczej organizacji ruchu na czas remontu północnej łącznicy węzła autostrady A-4 z ul. Obrzeżną Zachodnią w Mysłowicach.

 
Tymczasowa organizacja ruchu na węźle "Murckowska" w Katowicach

Na zlecenie TM-VIA Projekty - Wykonawstwo wykonaliśmy dla firmy Polimex-Mostostal S.A. projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas remontu nawierzchni zachodniej jezdni Drogi Krajowej nr 86 na węźle "Murckowska" w Katowicach.

 
Przebudowa węzła Murckowska w Katowicach

Przebudowa węzła "Murckowska podzielona została na dwa etapy. W obu etapach bierzemy udział jako projektanci organizacji ruchu na czas robót. Jako podwykonawca Krakowskiego Biura Projektów Dróg i Mostów Transprojekt S.A. , wzieliśmy rwnież udział w projektowaniu docelowej organizacji ruchu dla całego węzła oraz odcinka autostrady od węzła "Murckowska" do węzła "Boheńskiego".

 
Docelowa organizacja ruchu na węźle "Sosnica"

Na zlecenie Mostów Katowice sp. z o.o. realizujemy projekt docelowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu autostrady A-1 i autostrady A-4 na weźle "Sosnica" w Gliwicach wraz z odcinkiem Drogi Krajowej numer 44, odcinkiem autostrady A-1 do wezła "Maciejów", oraz połączeniem Drogowe Trasy Srednicowej z autostradą A-1.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 33 z 33