Start arrow o firmie

O firmie

Przedmiotem działalności naszej firmy jest projektowanie organizacji ruchu wraz z uzyskiwaniem niezbędnych opinii i zatwierdzeń. Głównym atutem naszej niewielkiej firmy jest jej mobilność skutkująca krótkimi terminami realizacji, przy czym bogate doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi projektantami w regionie gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Współpracujemy z zarządcami dróg (gminiami i powiatami, urzędami miast, zarządami dróg wojewódzkich, Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad), jak i z biurami projektów, wykonawcami robót oraz wykonawcami oznakowania.

Jako firma specjalizująca się w projektowaniu organizacji ruchu, zajmujemy się całością procesu zatwierdzenia projektów stałej oraz tymczasowej organizacji ruchu począwszy od etapu koncepcji, poprzez prace projektowe, uzgodnienia branżowe (zarządcy dróg, policja, przewożnicy komunikacji publicznej oraz inne instytucje) do wydania klauzuli zatwierdzającej. Zakres przestrzenny działalności to głównie teren Województwa Śląskiego.

W obecnym kształcie działamy od czerwca 2007r., działalność ta wywodzi się jednak z działalności wcześniejszych podmiotów gospodarczych i sięga początku lat 90-tych. Freelance Michał Pałasz jest sukcesorem działalności Firmy Wielobranżowej Iwona Pałasz istniejącej na rynku od 2003 roku, sięgając zaś dalej, Firmy Wielobranżowej Jerzy Pałasz. Od 2007r. pod nowym szyldem z powodzeniem realizujemy dotychczasowe projekty oraz nowe zadania. Zachęcamy do przejrzenia działu "referencje" w celu zapoznania się z naszą dotychczasową działalnością oraz działu 'bieżące' aby zapoznać się z aktualnie realizowanymi projektami.

Kliknij poniżej by zapoznać się z dokumentami rejestracyjnymi firmy. Poniższe dokumenty opublikowano wyłącznie w celach informacyjnych.

NIP     REGON     Wpis do ewidencji